Kancelarie Radców Prawnych

O nas

Bogate doświadczenie i specjalizacja w wybranych dziedzinach prawa, pozwala nam na szybkie i skuteczne rozwiązywanie problemów naszych Klientów.

Radca Prawny Małgorzata Aleksandrów

Małgorzata Aleksandrów

Wspólnik, radca prawny (wpis nr 878, OIRP w Opolu), ukończona aplikacja sądowa.

Specjalizuje się w prawie upadłościowym, układowym i egzekucji. W ostatnich latach pracowała w renomowanej kancelarii prawnej, zajmując się obsługą prawną przedsiębiorstw oraz zabezpieczeniem prawnym spółek i członków ich władz.

W czasie wcześniejszej pracy dla sektora bankowego zdobyła praktyczną wiedzę i dogłębnie poznała trudne kwestie dotyczące ochrony konsumentów (klauzule abuzywne, ochrona danych osobowych, prawa konsumenta) oraz mechanizmy współpracy z organami nadzoru (GIODO, UOKiK, KNF).

Radca Prawny Magdalena Wilczewska

Magdalena Wilczewska

Wspólnik, radca prawny (wpis nr WR-1863, OIRP we Wrocławiu), ukończona aplikacja sądowa.

Specjalizuje się w obrocie nieruchomościami, łącząc unikalne doświadczenia zdobyte podczas pracy w wydziale ksiąg wieczystych, przy obsłudze przedsiębiorców oraz w banku, w którym odpowiadała m.in. za produkty związane z finansowaniem i zabezpieczeniem transakcji.

Negocjowanie kontraktów, umiejętne prowadzenie sporów sądowych, skuteczna egzekucja, przekształcenia spółek oraz obsługa organów korporacyjnych spółek prawa handlowego, to również mocne strony dotychczasowej praktyki.